Home

Női sport együttes

Női Melegítő együttes Amennyiben melegítőszettet keresel, a lehető legjobb jó helyen jársz. A ShopAlike.hu széles kínálatában megtalálod a legtökéletesebb darabot Női sportos együttes FEMINA. 19100 Ft kedvezmény: - 10 % 17190 Ft. one size. Adidas SPORT 2 STREET női alsó ADIDAS YG S ENTRY TS női/lány poliészter melegítő együttes.Cikkszám: DM1402.. Kosárba teszem. Kívánságlistára Összehasonlítás Gyorsnézet-20% 2000Ft megtakarítás. Kosárba teszem. Nasca női edző felső. Női Hosszú Piros Plein Sport M-es Melegítők 93.290 Ft * 133.390,00 * 2 -46%. Női D Street Melegítők 11.710 Ft * 21.850,00 * 3 Mayo Chix nõi melegítõ együttes ORION INGYENES CSERE m20-2ORION-0903/fekete 28.990 Ft * Markasbolt.hu : -690-10%. Női Fekete adidas Performance Melegítő

Női Melegítő együttesek webshop ShopAlik

A magyar női kézilabda-válogatott 38-26-ra legyőzte Szerbia csapatát a dániai Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában vasárnap Koldingban. A magyarok pénteken 24-22-re kikaptak a horvátoktól, kedden 20.30-tól pedig a világbajnok Hollandiával találkoznak a C. Válogass melegítő szettek, sportos és divatos cipők, ruházat és sportszerek közül 7+ millió db termék raktáron 600 top márk Nike, Adidas, Puma cipők és kiegészítők teljes választék

Női sport szett - Bordó - Fitness-ruha

Női sportos együttes FEMINA Starstyle

Melegítő együttesek, alsók, felső

Ami ezen az őszön unikumnak számít: egy napon játszik (mert játszani tud) a női BL-ben mindkét csapatunk, a Győri Audi ETO és az FTC-Rail Cargo Hungária is, mellettük pedig pályára lép az új kupában a Váci NKSE úgyszintén. S mi élőben közvetítjük, szép sorban, egymás után a Sport1 csatornánkon A két együttes 26. egymás elleni találkozóján a magyarok négy-négy vereség és döntetlen mellett 18. alkalommal győztek. A csapatok vasárnap 15.30-tól ismét megmérkőznek egymással. Nagyon hasznos volt ez a mérkőzés, nagyon jó és nagyon hű képet kaphattunk arról, milyen állapotban vagyunk most, hol vannak még. 195 db hirdetés a(z) Női szabadidő, melegítő együttesek kategóriában - Új és használt termékek széles választéka - Vásárolj azonnal, licitálj aukciókra, vagy hirdesd meg eladó termékeidet

Női Melegítők webshop ShopAlik

1. A magyar női kézilabda-válogatott 26-24-re legyőzte Románia csapatát a dániai Európa-bajnokság középdöntőjének hétfői játéknapján, Koldingban. A magyar együttes legeredményesebb játékosa a meccs legjobbjának megválasztott Schatzl Nadine volt hét góllal, Lakatos Rita ötször talált be. A magyarok a csoportkörben legyőzték Szerbiát, viszont Horvátországtól és.
  2. A tornarendező Kaposvár 3-0-ra legyőzte a cseh TJ Ostrava csapatát, ezzel negyeddöntőbe jutott a női röplabda Challenge Kupában. Eredmény:1. MCM-Diamant Kaposvár-TJ Ostrava (cseh) 3-0 (19, 18, 20) a Kaposvár legeredményesebb játékosai: Klisura 18 pont, Helic 17 Később:VP UKF Nitra (szlovák)-OK Vardar Zeni 2019 Szkopje (északmacedón) 20.00 A kaposvári női együttes.
  3. dkét oldalon több hiba csúszott a játékba. Egészen az ötvenedik percig kellett várni, hogy a magyar együttes visszavegye a vezetést (23 - 24). A házigazdák az utolsó percben az egyenlítésért támadtak, de mivel nem jártak sikerrel, a magyar válogatott 28 - 27-re nyert

Index - Sport - Fölényesen nyert a magyar női

A magyar női kézilabda-válogatott 31-25-re kikapott Svédország vendégeként Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen. A svédek az elmúlt években remekül szerepeltek a nagy tornákon: a 2014-es Európa-bajnokságon harmadikok, a 2016-os olimpián negyeddöntősök, egy évvel később a világbajnokságon negyedikek voltak A két együttes vasárnap 15.30-tól ismét megmérkőzik egymással. A magyar női kézilabda-válogatott 28-27-re nyert Svédország vendégeként Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen, szombaton Trollhättanban Csütörtökön a herningi két csoporttal elrajtolt a 12. női kispályás kézilabda Európa-bajnokság mezőnye. Pénteken a másik helyszín és a másik két csoport is bekapcsolódik a küzdelembe. A C jelű négyesben Koldingban a magyar váligatott is megkezdi szereplését déli szomszédaink, a horvátok nemzeti csapata ellen

A játékosként 55-szörös válogatott Markó Edina összesen 89 mérkőzésen volt a nemzeti együttes kapitánya, ami női vonalon rekord. Nála többször magyar A válogatottat csak Baróti Lajos (117 mérkőzés) irányított Egészen az ötvenedik percig kellett várni, hogy a magyar együttes visszavegye a vezetést (23-24). A házigazdák az utolsó percben az egyenlítésért támadtak, de mivel nem jártak sikerrel, a magyar válogatott 28-27-re nyert. A svédek legeredményesebb játékosa Linn Blohm és Nina Dano volt négy találattal Közélet Gazdaság Kultúra Sport Otthon Vélemény Vide A játékosként 55-szörös válogatott Markó Edina összesen 89 mérkőzésen volt a nemzeti együttes kapitánya, ami női vonalon rekord. Nála többször magyar A válogatottat csak Baróti Lajos (117 mérkőzés) irányított A magyar női kézilabda-válogatott 31-25-re kikapott Svédország vendégeként Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen, vasárnap Trollhättanban. A két együttes szombaton is megmérkőzött egymással, akkor a magyarok 28-27-re nyertek. Eredmény: Svédország-Magyarország 31-25 (12-11) a magyar gólszerzők: Klujber 7, Lakatos 4, Tóth E. 3, Tomori, Faluvégi 2-2, Szöllősi. A két együttes 26. egymás elleni találkozóján a magyarok négy-négy vereség és döntetlen mellett 18. alkalommal győztek. Danyi Gábor: hasznos volt a mérkőzés Nagyon hasznos volt ez a mérkőzés, nagyon jó és nagyon hű képet kaphattunk arról, milyen állapotban vagyunk most, hol vannak még tartalékok

Melegítő szettek sportisimo

A Vasas Óbuda 3:0-ra kikapott a házigazda Obrenovactól a női röplabda CEV-kupa negyeddöntőjében szerdán, ezzel búcsúzott a sorozattól - írja az MTI. Hirdetés A bajnoki és Magyar Kupa-címvédő óbudai együttes kedden óriási csatában, 0:2-ről fordítva, 140 perc alatt győzte. Budapest - A magyar női kézilabda-válogatott 31-25-re kikapott Svédország vendégeként Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen, vasárnap Trollhättanban. Tweet A két együttes szombaton is megmérkőzött egymással, akkor a magyarok 28-27-re nyertek Nézzen körül Női sportos melegítőket és együtteseket kedvező áron a női ruha webáruháztól creative-hu.com. Tudjon meg többet online vagy ☎ 0889269504 Sport együttes - kód 6769 - 3 - lila színű . Olcsóbb mint 8098 Ft Lista ár 11698 Ft. Kosárba . Hozzáadás a kívánságlistához. Új-27% KÍNÁlatunkban divatos és sportos kiegészítőket és ruhákat találhatsz Találd meg a számodra Tökéletes kiegészítőt Nálunk a vásárló a legfontosabb gyors házhozszállítás A feladott rendeléseket 3-7 munkanap alatt kiszállítjuk GLS futárszolgálattal. A szállítás 1490 Ft. Pénzvisszafizetési garancia Ha valamiért nem vagy elégedett a vásárolt termékkel, 14. Női melegítő együttes. Kellemes tapintású anyagának köszönhetően kényelmes viseletet nyújt, amely tökéletesen simul az alakhoz, aminek biztosan örülni fog. Női sport felső laza kivágással a hát részén 6 999 Ft. Női fitness leggings tüll elemekkel 8 799 Ft 7 099 Ft

Csusszanj bele egy Nike női tréningruhába, hogy elintézd a dolgaidat, leugorj az edzőterembe, vagy csak lófrálj a ház körül. Fedezz fel teljes szetteket vagy különálló tréningruha alsókat és felsőket, hogy a darabokat szabadon párosítva olyan megjelenést kreálhass, ami teljesen tükrözi a személyiséged. Az edzőtermi tréningruhák Dri-FIT technológiája elvezeti az. Sportboltom Márkás Cipő Webáruház Adidas, Nike, Puma, Alpas, Australian, Joma termékek nagy választéka . Foci cipők, utcai cipők, futó cipők, sport cipők. Ez egy vicc! Meglátásom szerint ez nem korrekt menetrend. A német válogatott a középdöntőben szombaton kezd a magyarok ellen, majd egy pihenőnap után hétfőn és kedden is játszik, előbb a világbajnok hollandokkal, majd a horvátokkal - nyilatkozta szerdán a holland tréner.Hozzátette: ha a menetrendet összehasonlítják más együttes programjával, akkor arra a. Női kézilabda Eb: vereséggel jutott tovább a magyar válogatott (25-24) miatt a magyar együttes csak akkor eshetett volna ki, ha legalább 19 góllal veszít. Eleinte szorosan alakult az állás, majd egy 6-1-es sorozattal elléptek a pontosabban támadó és mozgékonyabban védekező magyarok (12-8). A folytatásban csökkenteni. Női ruhák ; Sport együttesek ; Sport együttes - kód 6353 - fehér -32%. Ugrás a képgaléria végére . Ugrás a képgaléria elejére . Sport együttes - kód 6353 - fehér

Nike, Adidas, Puma - Cipő, Sportruházat, Kiegészítők

Decathlon Webáruhá

Női hosszú mellény - nyérc szőrme - Moonstone

Szabaduljon meg a munkahelyi ruhájától, és bújjon bele gyorsan egy kényelmes szabadidőruhába: rendelje meg most otthoni viseleteit online a Tchibonál Nike női sport együttes, felső - kék, álló galléros, passzé ujja végén és alján, fehér kontraszt sávozás az oldalán, oldalzseb, nadrág - sötétkék, oldalzsebek. Szabadidős tevékenységhez, vagy akár sp A magyar női kézilabda-válogatott 26-24-re legyőzte Románia csapatát a dániai Európa-bajnokság középdöntőjének hétfői játéknapján, Koldingban, ezzel eldőlt, hogy ötödik helyen zárja a csoportját. A magyarok a csoportkörben legyőzték Szerbiát, viszont Horvátországtól és a világbajnok Hollandiától, majd a középdöntőben szombaton Németországtól is.

Női Ruházat Sport Ruházat | A Női divat széleskörű spektrumán mindenki megtalálja a saját stílusához legjobban illő darabot. A Női cipő divatja az évek alatt nagyon sokat változott. Eleinte a láb megvédése volt a cég az időjárási viszonyoktól. Ma már sokat számít a divat és a kényelem Súlyos sérülést szenvedett Németh Anett, a magyar női röplabda-válogatott meghatározó játékosa, aki így januárban nem játszhat az Európa-bajnoki selejtezőkön. A magyar szövetség honlapja szerdán közölte, hogy a nemzeti együttes 21 éves feladóátlójának egy rossz talajra. Mindenki nehezen kezdte, de amikor ráérzett a fitness ízére, már csak egy gondolata volt: újra és újra találkozni a barátokkal az edzőteremben, hogy együtt szépüljenek egészségesen!. Add meg magadnak a lehetőséget, hogy még jobban, feszesebben nézhess ki, mi pedig azon leszünk, hogy mindig jó formában légy! Jelenleg több száz különböző modellből, 11 alapszínből.

Melegítő együttesek, alsók, felsők

A Vasas Óbuda 3-0-ra kikapott a házigazda Obrenovactól a női röplabda CEV Kupa negyeddöntőjében szerdán, ezzel búcsúzott a sorozattól. A bajnoki és Magyar Kupa-címvédő óbudai együttes kedden óriási csatában, 0-2-ről fordítva, 140 perc alatt győzte le az orosz élvonalban. A magyar női kézilabda-válogatott 26-24-re legyőzte Románia csapatát a dániai Európa-bajnokság középdöntőjének hétfői játéknapján, Koldingban. A magyar együttes legeredményesebb játékosa a meccs legjobbjának megválasztott Schatzl Nadine volt hét góllal, Lakatos Rita ötször talált be A magyar női kézilabda-válogatott 32-21-re kikapott Norvégia csapatától a dániai Európa-bajnokság középdöntőjének utolsó fordulójában, kedden, így két győzelemmel és négy vereséggel a tizedik helyen zárta a tornát. A magyar együttes legeredményesebb játékosa Kovacsics Anikó volt, aki 12 lövésből 7 gólt dobott. Az ellenfél az a TJ Ostrava lesz, amely hazája egyik legjobbja a női élvonalban. A cseh együttes eddig kilenc mérkőzést játszott, hatszor hagyta el győztesen a játékteret és háromszor kapott ki. Ezzel a tabella harmadik helyén áll az Olomouc és a Dukla Liberec mögött A magyar együttes kedden 21.30-tól a hétszeres Európa-bajnok Norvégia ellen zárja szereplését a dániai tornán, a román válogatott a világbajnok hollandokkal játszik 17 órától. Az már a hétfői meccs előtt eldőlt, hogy a román és a magyar együttes sem juthat tovább a II. csoportból, vagyis nem játszhat helyosztót

Női kézilabda Eb-selejtező - Keretet hirdetett RasmussenÖtszettes röpidráma, szetthátrányból fordított és győzött

> Női > Női Textilek > Melegítők > Adidas ORS PES 3 Stripes Tracksuit Női Melegítő Együttes (Fekete-Fehér) FT1418. Új Nagyobb. Adidas ORS PES 3 Stripes Tracksuit Női Melegítő Együttes (Fekete-Fehér) FT1418. Cikkszám: Sport Network, 1152 Budapest Szentmihályi út 131. Hívj most: 10:00-19:00: +36-1-415-0161 VAGY +36. Gym Kitten fitness együttes - prémium női sportruházat a mozgás szabadságáért: leggings és top 19.990 Ft-ért! Érezd magad komfortosan aktív mozgás közben is, ugyanakkor maradj vonzó, nőies! Ezek a sportruhák gondoskodnak a maximális kényelemről. Viseld az edzőteremben és tűnj ki megjelenéseddel A magyar szövetség honlapja szerdán közölte, hogy a nemzeti együttes 21 éves feladóátlójának egy rosszul sikerült talajra érkezésnél a bal térdében elszakadt a keresztszalag klubcsapata, az amerikai Coastal Carolina hétvégi mérkőzésén. (A legfrissebb hírek itt)A tájékoztató kitér rá: Németh Anett - aki néhány hete szerezte meg az ezredik pontját az amerikai.

adidas akció - 50% kedvezmény - Adidas Center - Sport Networ

A két együttes 26. egymás elleni találkozóján a magyarok négy-négy vereség és döntetlen mellett 18. alkalommal győztek. Nagyon hasznos volt ez a mérkőzés, nagyon jó és nagyon hű képet kaphattunk arról, milyen állapotban vagyunk most, hol vannak még tartalékok Nagyon kiélezett csata zajlott a pályán, így az utolsó játékrészben 57-55-re ment a magyar együttes. A törökök azonba az utolsó negyedet pocsékul kezdték, hat perc alatt mindössze négy pontig jutottak, így a Sopron tetemes előnyre tett szert, ami a végéig kitartott és 69-66-ra behúzta a meccset

Melegítő Decathlo

A két együttes 26. egymás elleni találkozóján a magyarok négy-négy vereség és döntetlen mellett 18. alkalommal győztek. A dániai Európa-bajnokságon a magyar együttes a koldingi C csoportban jövő pénteken Horvátországgal, vasárnap Szerbiával, majd december 8-án a világbajnok Hollandiával játszik A magyar női kézilabda-válogatott 28-27-re nyert Svédország vendégeként Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen, szombaton Trollhättanban. A két együttes vasárnap 15.30-tól ismét megmérkőzik egymással Sport » Magyar foci » A játékosként 55-szörös válogatott Markó Edina összesen 89 mérkőzésen volt a nemzeti együttes kapitánya, ami női vonalon rekord. Nála többször magyar A válogatottat csak Baróti Lajos (117 mérkőzés) irányított. (MTI A magyar együttes a 14. percben már 10-6-ra vezetett, ekkor Ljubomir Obradovic szövetségi kapitány időt kért, csapata pedig átállt a létszámfölényes támadójátékra. A játék képe nem változott, pontosabban, eredményesebben támadtak és hatékonyabban védekeztek a magyarok, akik a szünetben már 20-11-re vezettek

Csere a magyar válogatottban a női kézilabda Eb-n M4 Sport

FRISSÍTVE: A magyar női kézilabda-válogatott 38:26-ra legyőzte Szerbia csapatát a dániai Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában, vasárnap Koldingban. FRISSÍTÉS: A horvátok bebiztosították a továbbjutásukat. A szerbek egyetlen alkalommal sem vezettek a találkozón, amelynek legeredményesebb játékosa Szöllősi-Zácsik Szandra volt, aki 12 lövésből tíz. Nike férfi sport együttes. Felső: fehér, fekete kontraszt sávval, passzé ujja végén és alján, oldalzsebek. Alsó: sötét kék, rugalmas derékpánt. Női vízilabda: gyerekekkel kell kiállnia az UVSE-nek a Dunaújváros otthonában. 2020. október 24. szombat. Az UVSE női vízilabdacsapatában két koronavírussal fertőzött játékost találtak, az együttes pólósai házi karanténba vonultak, azonban az évad egyik legfontosabb bajnokiját így is le kell játszania a gárdának

Női farmering | Starstyle

A címvédő francia válogatott 24-23-ra legyőzte Montenegró csapatát a dániai női kézilabda Európa-bajnokság csoportkörének pénteki játéknapján. A herningi A csoport első mérkőzésén mutatkozott be a montenegrói nemzeti együttes szövetségi kapitányaként a november 23-án kinevezett dán Kim Rasmussen, aki 2016 májusa. Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi

Sport Olimpiai bajnok edzi a siófoki női együttest. MK 2020. október 20. kedd. 16:29 mindkét komplett együttes karanténba került a csapatnál felbukkanó koronavírus-fertőzések miatt. A Balaton-partiak hétfőn ráadásul menesztették norvég vezetőedzőjüket, Bent Dahlt, ma pedig bejelentették, helyére a játékosként. Vereséggel jutott tovább a magyar női kézilabda-válogatott az Eb-n. a magyarokat a továbbjutáshoz, a kora esti horvát-szerb mérkőzés eredménye (25-24) miatt pedig a magyar együttes csak akkor eshetett volna ki, ha legalább 19 góllal veszít. női kézilabda-válogatott női kézilabda sport kézilabda. Szólj hozzá

Kézilabda: A magyar női kézilabda-válogatott 31-25-re kikapott Svédország vendégeként Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen, vasárnap Trollhättanban. Fotó: Bjorn Larsson Rosvall / MTI/EPA A két együttes szombaton is megmérkőzött egymással, akkor a magyarok 28-27-re nyertek. A mai eredmény: Svédország-Magyarország 31-25 (12-11) A Sopron Basket otthonában lép pályára szombaton az Aluinvent-DVTK női kosárlabdacsapata. Ezt ne hagyja ki! Mutasd meg a szépséged és legyél te 2021 Tündérszépe! Tízmilliós összdíjazás, autóhasználat és modellszerződés vár a legszebbekre A női kosárlabda NB I 10.

Női melegítő szettek 643 termék a GLAMI-n - GLAMI

Először fújja a sípot női játékvezető a Bajnokok Ligájában. 2020. november 30. - 19:27 | Sport. Stéphanie Frappart vezeti a Ferencvárossal azonos csoportban szereplő Juventus és Dinamo Kijev szerdai, torinói mérkőzését a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörében. a spanyol nemzeti együttes mutatója pedig egy. Válassza ezt a Puma Vent technológiájú légáteresztő melegítőjét Márka Puma Szín kék Vent légáteresztő technológiának köszönhetően könnyed viseletet biztosít Hálós belső Felső részen 2 db zseb Alsó részen 2 db zseb. A 36. percben még két találattal jobban állt a román együttes, ám ezt követően az elszántan kézilabdázó magyarok egy 5-1-es sorozattal fordítottak.A koronavírusos megbetegedés miatt hiányzó Crina Pinteát helyettesítő beálló, Lorena Ostase találataival tartotta magát az ellenfél, ám négy perccel a vége előtt ismét kettővel vezetett a magyar válogatott Stílusos női sport együttes. Ideális a mindennapi viseletre sportcipővel. Ez az internetes üzlet a szolgáltatások nyújtására, a reklámok személyre szabására, a látogatók analízálására a cooki fájlt használja. Az üzlet használatával ezzel egyetértenek Nyári együttes Női ruha. Női fehérnemű Női pizsama Női sportruházat Férfi ruha. Férfi alsóruházat és pizsama Férfi alsónadrág Puma női sport alsó gumis derékrésszel - csípőfazon - 2 darab/csomag - fekete - S. 7.353 Ft 5.882 Ft (4.631 Ft + ÁFA) Részletek

Kedves Vásárlóink! Karácsonyi kézbesítéshez a megrendeléseket 2020.12.15. 14.00 óráig tudjuk teljesíteni. A németországi központ 2020.12.18 és 2021.01.03.között zárva lesz, így árut beszállítani csak januárban tudunk! 2020.12.21. után küldött webes rendelések feldolgozása és visszaigazolása január 04-én várható Nike választékunk: Nike cipők, Nike ruházat, Nike cipő, Nike táska, Nike melegítő, Nike futócipő, Nike teremcipő, Nike férfi cipők, Nike női cipő Női cipők 35-45-ös méretig, férfi cipők 36-50-es méretig kaphatóak. Ruházat S - 9XL-es méretig RIKIDA KFt Sport együttes alsó és felső rész 3900 Ft Női, férfi kardigán 3XL- ig Női kardigán 2XL- ig, férfi kardigán 3XL- ig, színekben: 2900 - 4100.-. Ruházat ingyenes rendelése az ABOUT YOU-n. Női Ruházat Széles választék Top márkák Ingyenes visszaküldés Utánvétes fizeté Vásárlás: Női fehérnemű árak, eladó Női fehérneműk. Akciós Női fehérnemű ár! Online boltok, akciók egy helyen az Árukereső árösszehasonlító oldalon. Olcsó Női fehérnemű termékek, Női fehérnemű márkák

Vásárolj minőségi, divatos ruhákat, táskákat és cipőket a budmil webáruházb széles kínálatából! Válaszd a stílust és a minőséget Női felső, body; Melltartó; Női alsó; Női fehérnemű garnitúra, együttes; Női sport fehérnemű; TOP 5 Hálóing, köntös. Női köntös szürke korall rózsaszín fehér szívvel S-M (NKFSSF) Welsoft női köntös szürke tappancsos Szürke S; Welsoft női köntös szürke szájas Sötét szürke S; Mania Lama wellsoft köntö Divatot szállítunk! Több márka egy helyen! Ingyenes méretcsere, 360 napos visszavásárlás, visszaszállítjuk garancia extrákkal! Online divat gyorsan, könnyedén. Célunk, hogy az oldalunkon eltöltött idő felüdülés legyen A női együttes vasárnap hazai pályán fogadja az NB I.-es körülmények között edződő Ferencváros TC U22 utánpótláscsapatát. A mérkőzések zárt kapuk mögött lesznek megrendezve. Férfiak, 9. forduló Nemzeti Sport bő órája. A Mindmegette karácsonyi ajánlat Fashion Plus - Mintás koucla sport együttes . Írj üzenetet . 0 Kosár tartalma Nő fitness ruha, fitness ruhák, mintás női fitness nadrág, fitness szettek, női fitness felső, fitness nadrág. Vásárold meg akciós áron sportos nadrágodat, edzőnadrágot, edző felsődet! Női ruha webáruház, női ruhák. 0

Rendelj sportruházatot online! Amit megtalálsz: sportmelltartók, trikók, pólók, pulóverek, kapucnis pulcsik, sportnadrágok és melegítő nadrágok Exkluzív szabadidőruhák az Indi-Go Style-tól! Alap ruhadarabok, melyek a Te ruhatáradból sem hiányozhatnak! Sőt, most a jelenlegi vírushelyzetben kötelező darabok, hogy otthon is kényelmesen, mégis stílusosan jól érezd magad, amennyire csak lehet Anyag: INTERLOCK Összetétel: 70% PAMUT 25% POLIÉSZTER 5% LYCRA. Az anyag sűrű, rugalmas, átlátszatlan, és védi a sportoló testét, mint második bőrt, miközben teljes szabad mozgást biztosít. gyorsan száradó szövetből, amely a sportolók testét második bőrként borítja és védi, miközben teljes mozgásszabadságot biztosít